T-Mobile 1 to nowa oferta z "internetem bez limitu". Gdzie jest haczyk?

T-Mobile zapowiedział nową ofertę, którą operator reklamuje jako ofertę bez limitów. Oczywiście nie jest to do końca prawda, ale i tak prezentuje się całkiem nieźle.

4 lipca T-Mobile zaktualizuje swoją ofertę o zupełnie nową taryfę T-MOBILE 1. Operator reklamuje ją używając sloganów "bez limitu" i "bez kompromisów". Czy tak jest naprawdę?

Według różowego operatora, abonenci, którzy skorzystają z nowej taryfy, będą mieli dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu. Tyczy się to również roamingu w Unii Europejskiej.

Ciekawiej prezentują się jednak doniesienia o internecie mobilnym. T-Mobile twierdzi, że w tym przypadku również użytkownik nie będzie musiał się martwić jakimkolwiek limitem danych. Jeśli pomyśleliście, że internetowy strumyczek będzie płynął bez limitu, muszę was zmartwić. Owszem, będzie płynął w nieskończoność, ale zmniejszy się jego nurt. Po wykorzystaniu 10 GB zacznie on kapać z prędkością jedynie 1 Mb/s, czyli kilkadziesiąt razy wolniej niż normalnie.

Docelowa prędkość w tzw. "lejku" jest co prawda znacznie wyższa niż w wielu konkurencyjnych ofertach, ale 1 Mb/s i tak wystarczy jedynie do korzystania z mediów społecznościowych, pobierania maili czy przeglądania stron internetowych. O wygodnym oglądaniu filmików na YouTube czy seriali na Netfliksie możemy natomiast zapomnieć.

Miesięczne zobowiązanie wynosi 50 zł. Chyba że zdecydujemy się na ofertę w duecie lub rodzinną. Wtedy stawki są niższe. Pojawiła się również możliwość skorzystania z taryfy z urządzeniem. Do wyboru jest kilka popularnych modeli. Kosztują one złotówkę, ale cena abonamentu wzrasta wtedy do 80 zł. Fajnym bonusem jest jednak roczny abonament Netflix.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Źródło: T-Mobile

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

Nie myl roamingu z połączeniami międzynarodowymi! Wszystko, co trzeba wiedzieć o roamingu w UE. Już nigdy nie zapłacimy więcej? To już! Koniec opłat za roaming w Unii Europejskiej "W Unii jak w domu", czyli Plus i Plush nie pozostają w tyle Play również z roamingiem "Roam Like At Home". Za granicą jak w kraju 1410 GB internetu w Orange Free na kartę! Nie, to nie literówka Awaria internetu mobilnego w Orange [aktualizacja] T-Mobile Supernet Video - oglądaj filmy bez limitu danych Nowe nokie wkrótce w Polsce "Koniec z roamingiem...". Nie, roaming się nie kończy Koniec z opłatami roamingowymi w Unii Europejskiej! Co zmieni się 15 czerwca? To ostatni moment na rejestrację karty SIM. Sprawdź, jak uniknąć kolejek Obniżenie stawek roamingowych w UE to jedno z najważniejszych wydarzeń 2016 roku Rejestracja karty SIM - co trzeba o niej wiedzieć? Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie