Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora

Chuck Norris to aktor-legenda. To właśnie wokół tej osoby krąży mnóstwo żartów, legend i memów. Brakowało tylko gry. Do teraz.

Nonstop Chuck Norris to gra zręcznościowa z widokiem od góry przygotowana z okazji 77 urodzin legendy kina. Wcielamy się w niej w tytułowego Chucka Norrisa, który pokonuje hordy różnorodnych wrogów i bossów. Jest sporo poziomów i mnóstwo dodatków do kupienia — zarówno za walutę wirtualną, jak i tą prawdziwą. Mimo że gra jest darmowa do pobrania, występuje w niej całe mnóstwo mikropłatności.

Główny bohater może eliminować napływające fale wrogów przeróżnymi broniami. Mogą one być naprawdę absurdalne. Dla Chucka uzbrojeniem mogą być nawet widły lub kijek do selfie. Wszystkie te elementy odblokowujemy z biegiem rozgrywki.

Mało gry w grze

Niestety z grą jest jeden problem. Po jej pobraniu i przetestowaniu stwierdzić mogę jedynie, że mało gry jest w tej grze. W wielu grach bohater biega automatycznie, a my celujemy i strzelamy. W tym przypadku za obie czynności odpowiadają algorytmy. Bohater biegnie przez kolejne poziomy, walcząc z przeciwnikami podstawową bronią.

Rola gracza sprowadza się tutaj do aktywowania co jakiś czas jednego z kilku dostępnych ataków specjalnych (wystarczy dotknąć przycisku). Problem jest taki, że gdy włączymy pierwszy poziom, odstawimy smartfona na stół i wrócimy po kilku minutach, Chuck Norris będzie przechadzał się i zabijał wszystko, co się rusza… na poziomie na przykład piątym. No ok, może trochę przesadzam, ale pobierając grę chciałbym jednak włożyć trochę wysiłku w przechodzenie kolejnych misji.

Gdyby ktoś jednak mimo wszystko chciał sprawdzić opisaną produkcję, to serdecznie (nie)zachęcam do skorzystania z poniższych linków:
Nonstop Chuck Norris na Androida
Nonstop Chuck Norris na iOS

Resztę czytelników zapraszam na Appshakera. Znajdziecie tam gry i aplikacje rzeczywiście godne polecenia.

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Źródło: Phonearena

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne Bogactwo! Pobrałem aplikację za 1599 złotych! Możesz pobrać i ty Kupiłeś używanego iPhone'a, iPada lub Maca? Koniecznie pobierz te aplikacje Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne Ależ genialna funkcja pojawiła się w Zdjęciach Google! Koniec z trzęsącym się wideo Appshaker 2 #29: Mushroom 11, Glass Wire, Reporter i inne Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne Sekcja z darmowymi aplikacjami w Google Play niewidoczna dla polskich użytkowników. Jak obejść to ograniczenie? Ta gra pokaże, ile jesteśmy w stanie wycisnąć ze smartfonów "Super Mario Run" 2.0 na Androida i iOS już jest. Co nowego? Appshaker 2 #27: Beat Racer, FaceAPP, After The End i inne Link Bubble - jedna z moich ulubionych apek na Androida znika z Google Play Najlepsze aplikacje dla alkoholowych smakoszy Aplikacje na telefon, których używam Appshaker 2 #26: Blyss, Shadowmatic, Speedr i inne Chuck Norris ma swoją własną grę! Co kryje się za Nonstop Chuck Norris? Gboard - najlepsza klawiatura na smartfony, z jaką miałem do czynienia Appshaker 2 #25: unWorded, Rocket Shock 3D i Summary Scanner Appshaker 2 #24: Donald Draws, Outside World i inne Samsung Flow wkrótce będzie naprawdę użyteczne. Wreszcie! Appshaker 2 #23: Posture, Ampere i The Wolf Sony chce, by robienie zdjęć jedzeniu miało sens Appshaker 2 #22: electronia, Bitesnap i aplikacje walentynkowe Mapy Google z funkcją udostępniania list miejsc. Czegoś takiego brakowało

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u