Appshaker 2 #15 - Friendly for Facebook, Super Cat Bros, Rings i inne

Zapraszam na 15 odcinek Appshakera, dzięki któremu poznacie kolejnych 7 gier i aplikacji wartych pobrania oraz usłyszycie kolejny nieśmieszny żart.

W dzisiejszym odcinku pokażę Wam świetną alternatywę dla oficjalnej aplikacji Facebooka, wciągającą grę Rings autorstwa naszego rodaka, program do tworzenia własnych widżetów i kilka innych godnych polecenia pozycji. Zapraszam!

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki Appshakera:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Akcelerometr w roli sejsmometru Windows Mobile 7 i mobilny Office Popularne emulatory usunięte z Marketu Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Walking Dead: Season One, Smart Launcher 3 i AcDisplay Anomaly 2 Benchmark - pomóż polskiemu studio zrobić najładniejszą grę na Androida! Możesz pomóc Japonii, kupując gry z App Store! Uwaga na zainfekowaną imitację Angry Birds Space w Google Play Opera Mobile dla Androida już 9 listopada BD Touch pozwala na interakcję iPhone'a z Blu-ray Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Flintstones - Bedrock, Google Czat i Touchgrind BMX Xiaomi Mint Browser: nowa przeglądarka na Androida już do pobrania. Jest lekka, ale funkcjonalna Nie wiesz jak sprzedać swoją aplikację? Wrzuć ją pod kilkoma nazwami do Marketu