Appshaker 2 #15 - Friendly for Facebook, Super Cat Bros, Rings i inne

Zapraszam na 15 odcinek Appshakera, dzięki któremu poznacie kolejnych 7 gier i aplikacji wartych pobrania oraz usłyszycie kolejny nieśmieszny żart.

W dzisiejszym odcinku pokażę Wam świetną alternatywę dla oficjalnej aplikacji Facebooka, wciągającą grę Rings autorstwa naszego rodaka, program do tworzenia własnych widżetów i kilka innych godnych polecenia pozycji. Zapraszam!

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki Appshakera:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Super Marble Roll Lite na iPhone Nokia Messaging for Social Networks - Facebook i Twitter w jednym miejscu! Moral Decay – niesamowita historia z Jezusem w tle [wideo] Scribble Defense z Xboxa 360 pojawił sie na Windows Phone 7 Sesne UI dla HTC Magiców z Orange wreszcie dostępny! Lepsza obsługa Nexus One w samochodzie Wirtualna klawiatura w Palmie Pre Spejson, Wojtas i Walo wygrali z "Angry Birds". Oto najpopularniejsi wydawcy gier w Polsce iPhone generuje 50% mobilnego ruchu internetowego. Android 24%. Jak całkowicie pozbyć się swojej prywatności? Wiadomości przez Bluetooth Windowsowy pakiet startowy, czyli aplikacje na Lumie, które musisz znać

Popularne w tym tygodniu:

Oto Health Connect. Aplikacje zdrowotne narobiły bałaganu, więc Google chce go posprzątać Na czym polega technologia cloud native i jakie ma zastosowanie?