Appshaker 2 #12 - Cubed Rally World, TouchRetouch i rozwiązanie konkursu

Mamy Mikołajki, więc pora na rozwiązanie naszego konkursu. Powerbank Asus ZenPower Pro wędruje do...

Poza rozstrzygnięciem naszego konkursu, zaprezentuję wam jak zwykle 7 gier i aplikacji godnych polecenia. A właściwie to 6, bo jedna z nich to zwycięska propozycja z naszego konkursu. Zapraszam!

Appshakera znajdziecie także na YouTubie.

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki:

Prowadzący Appshakera na Facebooku

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! Hearthstone: Heroes of Warcraft - Blizzard wreszcie na telefonach Jak wyczyścić joysticka? Całkowity czas połączeń w iPhonie Szybki start z iPhonem cz. 7: iTunes Grooveshark usunięty przez Apple'a Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! WD PHOTOS - szybki dostęp do dysku sieciowego z iPhone'a Wiemy, kto pobrał 25-miliardową aplikację z App Store! Pozycja lidera rynku zagrożona? Ujawniono pierwsze aplikacje na Androida Ultrasn0w dla iOS 4.2.1 gotowe!

Popularne w tym tygodniu:

Namaluj mnie jak Picasso albo Van Gogh. Tak Polacy wykorzystali rozszerzoną rzeczywistość Google chce Ci pomóc zachować dystans społeczny. Sodar wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość Asystent Google w wersji klikalnej. Action Blocks ułatwi wykonywanie rutynowych czynności