Nadchodzi wielka aktualizacja Pokemon GO

Najnowsze doniesienia wskazują na rychłą premierę największej dotychczas aktualizacji do najpopularniejszej gry mobilnej wszech czasów - Pokemon GO. Ma ona wprowadzić to, o co gracze upominają się od dawna.

Co nowego wprowadzi aktualizacja Pokemon Go?

Według doniesień programistów PokeVS, w grudniu zadebiutuje duża aktualizacja do gry Pokemon Go. Ma ona wprowadzić wiele nowości, na które gracze czekają od dawna. Mowa tu między innymi o trybie PvP, umożliwiającym rozgrywanie potyczek między graczami oraz o możliwości wymieniania się pokemonami. Istotną zmianą będzie również opcja wychowywania pokemona od razu po jego wykluciu.

Najważniejszą zmianą mają być jednak nowe gatunki pokemonów. Ma ich być aż 100. Większość z nich będzie pochodziła z drugiej generacji Pokemon. Nie zabraknie jednak również stworków legendarnych, takich jak na przykład Mew czy Mewtwo. Pełną listę wszystkich nowych stworków możecie znaleźć na blogu VentureBeat.

To najwyższa pora na działanie

Większość dotychczasowych doniesień wskazywało 7 grudnia jako prawdopodobną datę wypuszczenia aktualizacji. Wydaje mi się, że to najwyższa pora, aby Niantic odświeżył swoja grę i dodał do niej kilka nowości.

W ciągu 90 dni od premiery została ona pobrana ponad 500 milionów razy, co uczyniło produkcję najpopularniejszą grą mobilną w historii.

Problem w tym, że sporo osób zebrało już wszystkie (lub prawie wszystkie) pokemony, a niektórym rozgrywka po prostu się znudziła. Od jakiegoś czasu deweloper obserwuje więc znaczne spadki ilości graczy.
Aby Pokemon Go nadal utrzymywał swoją absurdalnie wysoką popularność, musi być na bieżąco aktualizowany. Inaczej, społeczność graczy może zapomnieć o niej szybciej niż nam się wydaje.

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Źródło: venturebeat

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker 2 #11: PinOut, Sara is Missing, Solo Learn i inne Appshaker 2 #10: Asphalt Xtreme, Power Line oraz KONKURS. Wygraj powerbank ASUS ZenPower Pro! Appshaker 2 #9: Dustoff Heli Rescue 2, Circle SideBar i inne Color Binoculars to aplikacja Microsoftu, która pomoże daltonistom "zobaczyć" kolory Appshaker 2 #8: Ancestor, MUVIZ, Action Director i inne Asphalt Xtreme już jest. Czas na wyścigi po bezdrożach Microsoft Flow już jest. IFTTT ma konkurencję Appshaker 2 #7: Legend of the Skyfish, Concrete Jungle, Flychat i inne Appshaker 2 #6: Dark Echo, Spontap i inne Appshaker 2 #5: MenuSnap, Circle Affinity i inne SwiftKey wprowadza funkcję, która spodoba się miłośnikom porno Gameloft daje kilka powodów, by powrócić do Asphalta 8 Sprayscape - nowa fotograficzna aplikacja Google'a, z której nie będziesz chciał korzystać Appshaker 2 #4: Hyperburner, Lumio Cam i inne GIPHY CAM, czyli jak stworzyć zabawnego GIF-a na smartfonie Prisma przerabia również wideo. Kolejne będą GIF-y! Zobacz trzeci odcinek nowego Appshakera: Steppy Pants, Conscient i inne Facebook Messenger Lite - czegoś takiego po ostatnich zmianach mi brakowało Namiastkę 3D Touch na Androidzie możesz mieć już teraz. Wystarczy jedna aplikacja Drugi odcinek Appshakera już jest! Google Allo? Dziękuję, zostaję przy Messengerze Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii Twórcy WhatsAppa chyba jeszcze nie wiedzą, że Windows Phone już nie żyje SwiftKey to pierwsza klawiatura ekranowa oparta na sztucznych sieciach neuronowych. Jak działa?

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u