Appshaker 2 #11: PinOut, Sara is Missing, Solo Learn i inne

Oto 11 odcinek naszego cotygodniowego przegląd gier i aplikacji na Androida - Appshaker. Przed Wami siedem godnych polecenia pozycji oraz kolejny wyrafinowany sucharek.

W dzisiejszym odcinku poszperamy w telefonie zaginionej dziewczyny, pogramy na cegle oraz nauczymy się programować. Zapraszam do oglądania :)

Appshakera znajdziesz także na YouTubie.

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki:

Prowadzący Appshakera na Facebooku

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Aktualizacja do iOS 4.2.1 i jailbreak iPhone'a 4 z wykluczeniem aktualizacji modemu - poradnik Mobo Live, e-podróżnik i przecenione Worms 2: Armageddon Nowe, bezpłatne Gadu-Gadu 2.0 dla iPhone'a już jest! Crashlands miał być grą, na której nie można się zawieść. I tak też się stało [Android i iOS] Redsn0w radzi sobie z odblokowaniem iOS 4.2.1 iPhone zrickrollowany! Przeglądarka zdjęć, z wodotryskami Bazaar - Cydia dla Windows Phone Rock Band wreszcie w App Store! Opera Mini 4.1 oficjalnie Kristen Schaal ponownie rozbawia. Tym razem coś dla fanów piłki nożnej! Przesuń LockScreen, aby odblokować iPhone'a

Popularne w tym tygodniu:

Oto Health Connect. Aplikacje zdrowotne narobiły bałaganu, więc Google chce go posprzątać Na czym polega technologia cloud native i jakie ma zastosowanie?