Appshaker 2 #11: PinOut, Sara is Missing, Solo Learn i inne

Oto 11 odcinek naszego cotygodniowego przegląd gier i aplikacji na Androida - Appshaker. Przed Wami siedem godnych polecenia pozycji oraz kolejny wyrafinowany sucharek.

W dzisiejszym odcinku poszperamy w telefonie zaginionej dziewczyny, pogramy na cegle oraz nauczymy się programować. Zapraszam do oglądania :)

Appshakera znajdziesz także na YouTubie.

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki:

Prowadzący Appshakera na Facebooku

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Tap Jurassic – milion pobrań w 10 dni! [wideo] Loguj się na lotnisku i zdobywaj dodatkowe punkty! Recenzja Jets Facebook w końcu dla Androida Appshaker Komórkomanii #65 - Angry Birds Star Wars II, Quickoffice, musiXmatch i inne AppStore zawiera ponad 170 000 aplikacji. Co z resztą sklepów? Commodore 64 na iPhone'a Play Widget dla smartfonów z Androidem Dotykowy S60 Nokii jako Tube Google Chrome dla Nokii N900! [wideo] Zmieniamy/ustawiamy logo operatora na s60v3 Nokia Ovi Store w całkiem nowej odsłonie Ice Cream Sandwich uruchomiony na SGS!

Popularne w tym tygodniu:

Apka do robienia deepfake'ów to murowany hit. Doublicat wstawi Twoją twarz do filmu Samsung ma najlepsze gesty na rynku, ale ukrywa je przed światem