Appshaker 2 #9: Dustoff Heli Rescue 2, Circle SideBar i inne

Kolejne gry i aplikacje oraz kolejny sucharek. Zapraszam na 9 odcinek naszego przeglądu!

Dzisiejszy odcinek szczególnie spodoba się fanom personalizacji Androida. Prezentuję bowiem aż 3 aplikację modyfikujące wygląd systemu. Nie zabraknie również gier, suchara i — tak jak tydzień temu — aplikacji naszego partnera — Asusa.

Appshakera znajdziesz także na YouTubie.

Linki do gier i aplikacji:

Zobacz wcześniejsze odcinki:

Prowadzący Appshakera na Facebooku

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Dashboard X oraz HomeSpringPage pozwolą w pełni cieszyć się widżetami na iOS Wyszukiwarka Google dla iOS po raz kolejny zaktualizowana Dostęp do danych EXIF zdjęć na iOS-ie Cogi spisze twoje rozmowy telefoniczne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Flintstones - Bedrock, Google Czat i Touchgrind BMX Aktualizacja do Froyo dla Xperii X10 w wakacje! Android vs. iPhone, kolejne starcie? Firmware 4.0 znowu ujawnia kolejne iPhone'y Appshaker Komórkomanii #98 - Octagon, Huerons, Dark Lands i inne Filmy z YouTube na komórce Skąd wziąć komórkę z Androidem 2.2? FPse – emulator PlayStation w Android Markecie [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Wściekłe ptaki po 7 latach wracają do korzeni. Angry Birds Journey z finalną premierą Takiej aplikacji w Polsce w branży oświatowej jeszcze nie było… najbardziej przyjazny interfejs i funkcjonalności jakie widzieliśmy.