Appshaker 2 #5: MenuSnap, Circle Affinity i inne

Minął już ponad miesiąc odkąd wznowiliśmy serię Appshaker. Za nami 28 gier i aplikacji. Pora na 7 kolejnych!

Dzisiejszy odcinek pokazuje, że ciekawe gry nie zawsze są docenione. Przedstawię Wam bowiem bardzo nietypową produkcję o niespotykanej mechanice, która na całym świecie została pobrana niespełna 100 razy. Chciałoby się rzecz - właśnie dla takich apek tworzymy ten program!

Gry i aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzednie odcinki Appshakera:

Śledź mnie na Facebooku!

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Nokia na serio zabierze się za Androida i iOS? Jak Firefox 4 sprawuje się na Androidzie? [wideo] Medal of Gunner - bombowiec w ogniu VLC Media Player po usunięciu z App Store pojawił się w Cydii 12 kategorii programów na czarnej liście Windows Mobile SoundHound Free dla Androida bez limitu 5 utworów Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun Nazwy kodowe wszystkich wersji iOS-a 4fiter - nowa polska gra w Android Markecie Portale społecznościowe w kieszeni Metoda przechowywania skanów w telefonie Wyłącz wibrację przy podłączaniu iPhone'a do komputera

Popularne w tym tygodniu:

Zaraza! Wiedźmin: Pogromca Potworów zaliczył fatalny start Podpowiadamy, jak szybko znaleźć firmy wyspecjalizowane w tworzeniu aplikacji mobilnych w Polsce!