Appshaker 2 #4: Hyperburner, Lumio Cam i inne

W dzisiejszym odcinku Appshakera zaprezentujemy Wam kolejne gry i aplikacje, które są naszym zdaniem godne polecenia.

Zobaczycie więc między innymi nową aplikację Google'a, która przyda wam się szczególnie podczas urlopu oraz aplikację fotograficzną dla fanów retro.

Appshakera znajdziesz także na YouTubie.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzednie odcinki:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Android rośnie jak na drożdżach: 9300 aplikacji w marcu! Programy do sterowania telefonem za pomocą głosu emTube - ściągaj filmy z serwisu YouTube bezpośrednio na telefon CurtainCall ? zablokuj się wygodnie Playstation na Windows Mobile Scyzoryk szwajcarski dla użytkownika Windows Mobile Android 2.2 Froyo na pewno dla najnowszych modeli HTC Aktualizacja Flash Lite dla Nokii 5800 XpressMusic 20000 pozycji w sklepie Ovi Nokii 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! Aktualizacja Windows Phone 7.0.7390.0 "NoDo" udostępniona!

Popularne w tym tygodniu:

Przynajmniej 4 lata aktualizacji Androida. Samsung rozszerza wsparcie dla smartfonów i tabletów Nowość w Mapach Google. Bilet komunikacji miejskiej kupisz w aplikacji Zabierz smartfon do lasu. Badacze proszą o pomoc