Google Pixel i Pixel XL na pierwszych wideoprezentacjach

Oto kilka najciekawszych wideoprezentacji smartfonów Pixel i Pixel XL.

Marques Brownlee

Marques Brownlee chwali wzornictwo tylnej obudowy. Krytykuje on jednak urządzenie za przeciętną ergonomię spowodowaną słabym zagospodarowaniem przedniego panelu. Sugeruje on na przykład, że czytnik linii papilarnych mógł znaleźć się pod wyświetlaczem.

YouTuber zauważa również, że aparat dzięki optymalizacji nowego Androida 7.1, jest błyskawiczny i że przy robieniu zdjęć nie odnotował żadnych opóźnień migawki. Jego uwagę przykuły także smaczki software'owe. W materiale opowiada on o ciekawych animowanych tapetach oraz o animacji wirtualnego przycisku home.

CNET

Redaktorka CNET pokazuje aplikację aparatu oraz prezentuję obsługę głosową Asystenta Google.

Android Police

Redaktor Android Police prezentuje smartfona Google'a w kolorze "Naprawdę niebieskim". Na materiale możecie dokładniej przyjrzeć się nowemu systemowi oraz dowiedzieć się, jak szybko i płynnie działa on w praktyce. Prezenter zwraca uwagę na bardzo małą latencję ekranu dotykowego oraz demonstruje obsługę smartfona gestami.

Najbardziej zaskakująca jest obserwacja dotycząca grubości obudowy. Jej dół jest cieńszy od góry (kolejno 7,31 i 8,58 mm). Dzięki temu obiektyw nie wystaje. Można i tak…

Android Authority

Redaktor Android Authurity zachwala Asystenta Google. Podobno wykrywa głos perfekcyjnie, nawet w głośnym otoczeniu.

Unbox Therapy

Twórca kanału Unbox Therapy tłumaczy, że obudowa wykonana z różnych materiałów przełoży się na lepsze działanie modułów łączności, a w rezultacie na lepszy zasięg. Uwagę vlogera przykuła również szybkość aparatu, a w szczególności zdjęć seryjnych oraz przycisk wybudzania o wyraźnej fakturze.

Na poniższym wideoprzeglądzie zobaczymy również gogle Daydream, które według autora są bardzo lekkie i wygodne.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podsumowanie

Na większości materiałów, prezenterzy zachwalają design urządzenia oraz szybkość i płynność jego działania. Wszyscy zwracają również uwagę na fakt, że DxOMark określił Pixele najlepszymi smartfonami fotograficznymi świata. Podkreślają to bez głębszego namysłu praktycznie wszyscy.

Powtarzającymi się motywami są również słabe zagospodarowanie przedniego panelu oraz fajne smaczki w oprogramowaniu. Więcej dowiemy się z pełnych recenzji telefonu od Google.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

5 selfie, które przejdą do historii Android 7.0 Nougat - sprawdź kiedy dostaniesz aktualizację Jaki smartfon do 1500 zł? Proponujemy 6 modeli Sekrety mobilnej fotografii: fotografia uliczna Jaki telefon do 1000 zł? Oto 6 naszych propozycji Jaki telefon za 500 zł? Oto 5 naszych propozycji Samsung Galaxy A3 (2016) czy Samsung Galaxy S5 Neo? Huawei P8 czy Samsung Galaxy A5 (2016)? Samsung Galaxy A3 (2016) czy LG Zero? Apple Watch - tak wobrażano go sobie przed premierą 5 zapomnianych smartfonów, które chciałbym zobaczyć w wersjach "SE" 4 smartfony z podwójnymi aparatami o całkowicie różnych zastosowaniach W co warto zagrać #1: Przegląd najlepszych gier na Symbiana iPhone SE na pierwszych wideoprzeglądach Minecraft w VR, testowanie gier na Androida bez instalacji i nadchodzące premiery, czyli co działo się na GDC 2016 Od milionera do zera. Przygoda z tymi grami może doprowadzić cię do bankructwa [Android, iOS i Windows] 7 ciekawych, brutalnych gier Action RPG na smartfony i tablety [Android, iOS, Windows Phone, Google Chrome] Flagowiec czy tańszy smarton i smartwatch? Sprawdź, co możesz kupić w cenie topowego telefonu 5 gier rekreacyjnych, które mogą Cię czegoś nauczyć [Android, iOS i Windows Phone] 10 gier na smartfony i tabletym z otwartym światem 7 gier mobilnych, na które czekam w 2016 roku Moje TOP 25 najlepszych gier mobilnych w 2015 roku [Android, iOS i Windows] Nie tylko OnePlus. 5 "zabójców flagowców", których znajdziesz w polskich sklepach 8 technologii, które ulepszają ekrany, ale nie mają związku z jakością wyświetlanego obrazu