Zobacz trzeci odcinek nowego Appshakera: Steppy Pants, Conscient i inne

To już trzeci wtorek z Appshakerem, czyli naszym przeglądem gier i aplikacji na Androida. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu.

W dzisiejszym odcinku zobaczycie aż 4 gry. Nie zabraknie jednak również kilku ciekawych aplikacji. Jedna z nich może mieć całkiem duży wpływ na Wasze życie. Zapraszam!

Aplikacje do pobrania:

Poprzednie odcinki:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Co się dzieje z jailbreakiem iOS 5.1? Oficjalna aplikacja Kalendarz Google dla Androida Nvidia poluje na Androida. Będą komórki z Tegrą? Purple Magic oparty na Linuxie Nieoficjalna aplikacja dla Steama pojawiła się w Android Markecie Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie Androidowe piractwo coraz bardziej daje się we znaki Nokia Diagnostics - narzędzie diagnostyczne prosto z Finlandii Rekordowe pobrania aplikacji w święta, ale rynek zaczyna dojrzewać Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Aviate, tapety z Androida L i Castle of Illusion Tworzymy listy odtwarzania bezpośrednio w iPhonie Czuję głęboki niedosyt i wielki zawód. Nie tego od Dirac oczekiwałem [Android i iOS]

Popularne w tym tygodniu:

Gdzie jest mój telefon? Jak znaleźć smartfona? Przewodnik