Drugi odcinek Appshakera już jest!

Pierwszy odcinek nowego sezonu Appshakera obejrzeliście prawie 40 tysięcy razy. Zaliczyliśmy więc całkiem udany początek drugiego sezonu. Dzisiaj mamy wtorek, a to oznacza jedno - pora na drugi odcinek!

W dzisiejszym przeglądzie gier i aplikacji na Androida zobaczycie m.in. aplikację, która zwiększy Waszą produktywność, minimalistyczny kalendarz oraz kilka godnych polecenia gier. Autorem jednej z nich jest programista z Polski.

Appshakera obejrzysz także na YouTubie.

Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wrzucać swoje propozycje aplikacji. Być może zaprezentujemy je w kolejnych odcinkach Appshakera.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzedni odcinek Appshakera.

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Google oficjalnie potwierdza: 100 000 aplikacji w Markecie Lost Viking - niecodzienne połączenie gry RPG z logiką Threes SMS Curse of Silence - unikniesz wizyty w serwisie 1Shoot do lepszego strzelania fotek Babel Rising 3D za darmo w App Store – boskie moce już czekają! Angry Birds Transformers - nowe wcielenie Wściekłych ptaków wkrótce Pasek pozwalający na szybsze zarządzanie muzyką w iPhonie Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Worms 4 - totalna rozwałka z dozą humoru i garstką wspomnień Adobe Flash dla Androida, BlackBerry i WebOS - kiedy? Krok milowy w Windows Marketplace - 10 tys. dostępnych aplikacji! iPhone pomaga walczyć z plamą ropy w Zatoce Meksykańskiej

Popularne w tym tygodniu:

Zaraza! Wiedźmin: Pogromca Potworów zaliczył fatalny start Podpowiadamy, jak szybko znaleźć firmy wyspecjalizowane w tworzeniu aplikacji mobilnych w Polsce!