Drugi odcinek Appshakera już jest!

Pierwszy odcinek nowego sezonu Appshakera obejrzeliście prawie 40 tysięcy razy. Zaliczyliśmy więc całkiem udany początek drugiego sezonu. Dzisiaj mamy wtorek, a to oznacza jedno - pora na drugi odcinek!

W dzisiejszym przeglądzie gier i aplikacji na Androida zobaczycie m.in. aplikację, która zwiększy Waszą produktywność, minimalistyczny kalendarz oraz kilka godnych polecenia gier. Autorem jednej z nich jest programista z Polski.

Appshakera obejrzysz także na YouTubie.

Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wrzucać swoje propozycje aplikacji. Być może zaprezentujemy je w kolejnych odcinkach Appshakera.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzedni odcinek Appshakera.

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Wycisz telefon poprzez jego obrócenie Zrewitalizowany redsn0w 0.9.9b1 dostępny dla wszystkich Microsoft zachęca do programowania na WP7 Kolejny brak wyeliminowany, czyli Flipboard wkrótce na Windows Phone Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne Przygotowywanie dzwonków dla telefonów Sony Ericsson Czytnik serwisów informacyjnych dla iPhone oraz Windows Mobile Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed The Night Flier – recenzja Nielimitowana muzyka dla androidowych Xperii

Popularne w tym tygodniu:

Rzadko zachwycam się grami mobilnymi, ale Rocket League Sideswipe wymiata!