Drugi odcinek Appshakera już jest!

Pierwszy odcinek nowego sezonu Appshakera obejrzeliście prawie 40 tysięcy razy. Zaliczyliśmy więc całkiem udany początek drugiego sezonu. Dzisiaj mamy wtorek, a to oznacza jedno - pora na drugi odcinek!

W dzisiejszym przeglądzie gier i aplikacji na Androida zobaczycie m.in. aplikację, która zwiększy Waszą produktywność, minimalistyczny kalendarz oraz kilka godnych polecenia gier. Autorem jednej z nich jest programista z Polski.

Appshakera obejrzysz także na YouTubie.

Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wrzucać swoje propozycje aplikacji. Być może zaprezentujemy je w kolejnych odcinkach Appshakera.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzedni odcinek Appshakera.

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker Komórkomanii #27 Prawdziwe Temple Run już niedługo w Android Markecie! Real Racing 2 już w czwartek! [wideo] Nowe gry Chillingo [wideo] Aplikacje z Google Play za 80 groszy [dzień 5] Niebezpieczna aplikacja na Androida - nabrało się już 10 mln osób Jak rozmyć tło na zdjęciu? Nie musisz mieć specjalnego telefonu Szef ARM dementuje plotki o przejęciu przez Apple Next Lock Screen, czyli ekran blokady Microsoftu dla... Androida Appshaker #40 - genialna przygodówka Superbrothers:Sword&Sworcery, dużo muzyki w Deezer i inne Przykre skutki uzależnienia od telefonu iPlayer BBC domyślnie w N96

Popularne w tym tygodniu:

Zanuć, a Google poda tytuł piosenki. Nowa funkcja już w Polsce