Drugi odcinek Appshakera już jest!

Pierwszy odcinek nowego sezonu Appshakera obejrzeliście prawie 40 tysięcy razy. Zaliczyliśmy więc całkiem udany początek drugiego sezonu. Dzisiaj mamy wtorek, a to oznacza jedno - pora na drugi odcinek!

W dzisiejszym przeglądzie gier i aplikacji na Androida zobaczycie m.in. aplikację, która zwiększy Waszą produktywność, minimalistyczny kalendarz oraz kilka godnych polecenia gier. Autorem jednej z nich jest programista z Polski.

Appshakera obejrzysz także na YouTubie.

Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wrzucać swoje propozycje aplikacji. Być może zaprezentujemy je w kolejnych odcinkach Appshakera.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz poprzedni odcinek Appshakera.

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Głosowe powiadomienia o zdarzeniach na iOS [wideo] Drukuj (prawie) bezpośrednio z iPhone'a Skype dla Windows Phone jeszcze w tym roku Zestaw samochodowy dla iPhone już niedługo GPS i zapisywanie tras na platformie Java Lode Runner już niedługo na Xperii Play Zostań królem złodziei! Recenzja gry King of Thieves Aplikacja Google+ pojawiła się w App Store Nokia i Microsoft w końcu współpracują Telefon jako komputerowy zestaw słuchawkowy Apprzegląd #9 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu The Room Three – nie mogłem się doczekać tej gry i się nie zawiodłem [Android i iOS]

Popularne w tym tygodniu:

Monopoly powraca na Androida i iOS. Wirtualna planszówka już do pobrania