LG X power kontra Asus ZenFone Max. Wielki pojedynek długodystansowców!

Ten artykuł ma 3 strony:

Podsumowanie

Obiektywnie

Paradoksalnie, to porównanie okazało się niezwykle proste i wyraziste. Oba smartfony mają swoje mocne i słabe strony. LG oferuję genialną wręcz ergonomię oraz zadowalającą szybkość i płynność działania. Asus zapewnia jednak trochę lepszy, a przede wszystkim jaśniejszy ekran oraz dużo większe możliwości fotograficzne.

Z baterią bywa różnie. Jak pokazał nasz test, w niektórych przypadkach może się nawet okazać, że LG z mniejszym ogniwem będzie działać dłużej. Przy codziennym użytkowaniu to jednak Asus oferował odrobinę dłuższe czasy pracy. Nie jest to jednak wielka różnica, a te 900 mAh absolutnie nie powinny wpływać na decyzję, którego długodystansowca wybrać!

WYNIK PORÓWNANIA
  LG X power Asus ZenFone Max
Design i ergonomia: 1 0
Wyświetlacz: 0 1

Aparat:

0 1
Wydajność i oprogramowanie: 1 0
Wydajność energetyczna: 1 1
Suma: 3 3

Ja wybrałbym…

Osobiście kupiłbym LG X power. O ile słabszy wyświetlacz i aparat nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu, o tyle niższa wydajność Asusa oraz pomylona ergonomia — już tak. LG pokazało, że duże ogniwo można wpakować do normalnej obudowy, i że długodystansowiec wcale nie musi iść na kompromisy. I to budzi u mnie szacunek!

Wynik po dogrywce? 4:3 dla LG ;)

Zobacz również:

Recenzja LG X power
Wideoprezentacja Asus ZenFone Max
Asus ZenFone Max — pierwsze wrażenia

Śledź autora na Facebooku!

Zobacz również: HTC One M9 w naszych rękach

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Huawei P9 lite to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy [Test i recenzja] Nvidia Shield to najlepsza przystawka z Androidem TV. Tylko co z tego? LG X power to bezkompromisowy długodystansowiec [test i recenzja] Sony Xperia XZ w naszych rękach - pierwsze wrażenia Wiko Ufeel - sprawdzamy smartfona z 3 GB RAM-u, który kosztuje mniej niż 900 zł Samsung Gear 360 sprawił, że zapragnąłem mieć kamerkę 360. Ale nie tę Gear Fit2 udowadnia, że Samsung umie uczyć się na własnych błędach [test] Samsung Galaxy Note7 w naszych rękach. Wszystko, co musisz o nim wiedzieć Alcatel Idol 4 i Idol 4S - test i recenzja HTC 10 to najlepszy smartfon HTC od lat [TEST] LG G5 - test i recenzja Huawei Mate 8 - test i recenzja Wiko FEVER - test i recenzja Huawei Mate 8 - pierwsze wrażenia Samsung Galaxy S7 edge - test i recenzja Asus ZenFone Max vs iPhone 6s vs Galaxy S6 edge+ - test baterii [wideo] Asus ZenFone Max z baterią 5000 mAh - pierwsze wrażenia LG V10 - test i recenzja Microsoft Lumia 950 - test i recenzja Withings Aktivite Steel - nie lubię smartwatchy, ale znalazłem model dla siebie Samsung Galaxy A5 (2016) - test i recenzja Lumia 950 XL - test i recenzja Galaxy A5 (2016) vs Galaxy S6 (edge+) - porównanie aparatów [galeria] Alcatel OneTouch Go Play - test i recenzja "wytrzymałego" smartfona

Popularne w tym tygodniu:

Samsung Galaxy Note8 - wielki telefon w dobrym i złym tego słowa znaczeniu [TEST]