LG X power kontra Asus ZenFone Max. Wielki pojedynek długodystansowców!

Ten artykuł ma 3 strony:

Podsumowanie

Obiektywnie

Paradoksalnie, to porównanie okazało się niezwykle proste i wyraziste. Oba smartfony mają swoje mocne i słabe strony. LG oferuję genialną wręcz ergonomię oraz zadowalającą szybkość i płynność działania. Asus zapewnia jednak trochę lepszy, a przede wszystkim jaśniejszy ekran oraz dużo większe możliwości fotograficzne.

Z baterią bywa różnie. Jak pokazał nasz test, w niektórych przypadkach może się nawet okazać, że LG z mniejszym ogniwem będzie działać dłużej. Przy codziennym użytkowaniu to jednak Asus oferował odrobinę dłuższe czasy pracy. Nie jest to jednak wielka różnica, a te 900 mAh absolutnie nie powinny wpływać na decyzję, którego długodystansowca wybrać!

WYNIK PORÓWNANIA
  LG X power Asus ZenFone Max
Design i ergonomia: 1 0
Wyświetlacz: 0 1

Aparat:

0 1
Wydajność i oprogramowanie: 1 0
Wydajność energetyczna: 1 1
Suma: 3 3

Ja wybrałbym…

Osobiście kupiłbym LG X power. O ile słabszy wyświetlacz i aparat nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu, o tyle niższa wydajność Asusa oraz pomylona ergonomia — już tak. LG pokazało, że duże ogniwo można wpakować do normalnej obudowy, i że długodystansowiec wcale nie musi iść na kompromisy. I to budzi u mnie szacunek!

Wynik po dogrywce? 4:3 dla LG ;)

Zobacz również:

Recenzja LG X power
Wideoprezentacja Asus ZenFone Max
Asus ZenFone Max — pierwsze wrażenia

Śledź autora na Facebooku!

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

FreeM - test usługi Sony Xperia X Compact - test i recenzja Honor 9X z wysuwanym aparatem wreszcie w Polsce. Czy warto go kupić? LG G2 - im jaśniej, tym lepiej - [fotograficzny test smartfona] Nokia N8 - naga królowa [nieobiektywnie] Galaxy Note 3 - bezkonkurencyjny phablet, ale niepozbawiony samsungowych wad [test] Sony Ericsson Xperia arc - pierwsze wrażenia Huawei Ascend P1 LTE - chińczyk z LTE [pierwsze wrażenia] Motorola Milestone XT720 – test Samsung Wave S8500 - test cz.2 Huawei Mate S - test i recenzja Huawei P30 lite okiem fotografa. W tej cenie jest świetnie

Popularne w tym tygodniu:

iPhone 13 Pro Max: test. Godny konkurent dla flagowców z Androidem