Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6?

Wyciekła chińska ulotka iPhone 6 potwierdzająca datę premiery i przedstawiająca przewidywane ceny dwóch wariantów nadchodzącego smartfona od Apple!

phonearena.com

Do sieci wyciekła ulotka pochodząca z Chin przedstawiająca iPhone 6 w dwóch rozmiarach. Jeśli ulotka jest prawdziwa to potwierdzają się doniesienia o przekątnych ekranu – 4,7 cala oraz 5,5 cala w przypadku phabletu Apple. Widzimy także na niej liczby 9 i 19, które są prawie na pewno datą premiery nowego smartfona. Tak więc iPhone 6 zostanie pokazany oficjalnie 19 września. Na ulotce widnieją także chińskie ceny nowego iPhone 6. W przeliczeniu na dolary podstawowa wersja będzie kosztować 850 dolarów a 5,5 calowy wariant 1000 dolarów.

Więcej na www.iphone6.com.pl

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo! Legendarny Alone in the Dark w App Store! Warner Bros przecenia gry z serii LEGO w App Store! Producenci gier mogą generować promokody na mikrotransakcje Jednodniowa promocja na Flashout 2! Table Tennis Touch - takiego symulatora tenisa stołowego jeszcze nie widzieliście! ProCam XL 2 pomoże zrobić świetne fotki iPadem